Yükleniyor

Hakkımızda

Dekaye Rent a Car kuruşundan  bu yana İzmir Adnan Menderes Havalimanı başta olmak üzere tüm İzmir geneline rent a car hizmeti sunmaktadır. sektöründe tecrübesinin de yardımıyla en kaliteli hizmeti, en ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır.

her sınıftan en yeni araçları barındıran geniş filosu, güler yüzlü personeli ve müşteri memnuniyetini öncelikli tutan anlayışı ile sıradan bir araç kiralama firması olmaktan çok uzakta, rent a car hizmetine profesyonel bakış açısı ile yaklaşmaktadır.

Filomuzu oluşturan araçlar en yeni modellerden oluşmaktadır. Çok iyi biliyoruz ki ulaşım ciddi bir iştir. Kiralanacak bir aracın yeni olması, konforun yanı sıra güvenlik açısından da önemli bir gerekliliktir. Bu sebeple Dekaye Rent a Car olarak en yeni ve en güvenilir araçları, en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmak en temel ilkemizdir.

Tüm araç seçenekleriyle birlikte, çeşitli hizmet opsiyonlarımız da müşterilerimizin tercihine sunulmaktadır. Örneğin günlük ekonomik rent a car hizmetinin yanı sıra uzun dönem araç kiralama, şoförlü transfer hizmeti ve lüks araç kiralama gibi hizmetler, firmamız bünyesinde mevcut durumdadır.

Dekaye Rent a Car firmasından aldığınız araç kiralama hizmeti, aracın teslimi ile sonlanmamakta; Sorunsuz bir sürüş deneyimi yaşatmak adına, herhangi bir problem yaşamanız durumunda sizlere her an yardımcı olabilecek şekilde İzmir Folkart Tower daki Merkez ofisimizde hazır bekleyen profesyonel kadromuz, başından sonuna eksiksiz hizmet anlayışıyla, müşterilerimizi kötü tecrübelerden uzak tutmaktadır.

Rent a car konusunda Dekaye Rent a Car’ı tercih ettikten sonra tek yapmanız gereken, rahat bir yolculuğun tadını çıkarmak.

DeKaYe rent a car ARAÇ KİRALAMADAN ÖNCE BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

En uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmetleri bir araya getirme başarısını gösteren DeKaYe Rent A Car, kısa süre içerisinde Türkiye'nin lider günlük kiralama şirketleri arasına girmeyi hedeflemektedir.

  • Adres: Adalet Mah. Manas Blv. FolkartTowers No: 39 K:19 D:1904 Bayraklı / İZMİR
  • Bayraklı / İZMİR
  • Telefon: 0 232 390 9292 - 0506 733 3446
  • E mail: info@dekayerentacar.com.tr
  • Çalışma Saatlerimiz: 09:30-19:00